Mokyklomis Darželiais Namų ūkiais Maitinimo įstaigomis Viešbučiais Gamybos įstaigomis Biurais Ūkiais Farmacijos įmonėmis Logistikos ir transporto įmonėmis Sveikatos priežiūros įstaigomis

Kenkėjų kontrolė ir naikinimas visoje Lietuvoje

Daugiau nei 20 metų
dirbame su

Verslo sektoriai

Daugiau nei 20 metų pasitiki mūsų įmone

Švietimo įstaigos

Valstybiniai objektai

Sveikatos priežiūros

Biurai

Ūkiai

Maitinimo įstaigos

Maisto pramonė

Gamybos pramonė

Viešbučiai

Poilsio namai

Parduotuvės

Namų ūkiai

Logistika

Farmacija

Sandėliai

MES SIŪLOME

Apsaugą nuo
nepageidaujamų kenkėjų

Esame vieni patikimiausių ekspertų Lietuvoje. Mūsų tikslas apsaugoti jūsų verslą nuo kenkėjų kurie turi įtakos švarai, reputacijai ir verslo sėkmei. Galite išlikti ramūs ir tęsti darbus. Mūsų ekspertai pasirūpins kenkėjais ištisus metus.

KAIP TAI VYKSTA?

Padedame klientams jaustis saugiais ir užtikrintais

Inspekcija

Ekspertas atliks kenkėjų kontrolės patikrinimą ir sudarys planą kenkėjams atbaidyti ir naikinti.

Priežiūra 365 dienas

Ištisus metus mūsų ekspertai atliks reguliarius apsilankymus ir taikys priemonių planą.

Garantuota apsauga

Taikomos priemonės, metodai, apsilankymai ir konsultacijos garantuoja ilgalaikę apsaugą.

Paslaugos

Suteiksime visas reikalingas paslaugas, kurias atliks šios srities ekspertai, turintys žinių, kaip pašalinti kenkėjus ar jų sukeltus padarinius.Mūsų paslauga apjungia patirtį, metodus, preparatus ir pažangiausias technologijas. Tai reiškia, kad jums pritaikytas kenkėjų kontrolės ir naikinimo planas sukurtas taip, kad pašalintų kenkėjus kaip įmanoma greičiau ir efektyviau.

Deratizacija

Graužikų naikinimas

Deratizacija

Tai priemonių kompleksas – apimantis graužikų stebėjimą, atbaidymą, naikinimą, naudojant prevencines priemones ir metodus.

Dezinsekcija

Nuoriatakojų naikinimas

Dezinsekcija

Atliekame vabzdžių kontrolę, padedame kovoti su įvairių rūšių vabzdžiais, taikome priemonių kompleksą apimantį profilaktiką, atbaidymą ir naikinimą.

Dezinfekcija

Patalpų dezinfekavimas

Dezinfekcija

Patalpų dezinfekcija įmonėms, organizacijoms, įstaigoms, privatiems namų ūkiams, norintiems apsisaugoti nuo plintančių virusų (COVID-19).

Fumigacija

Patalpų kenkėjų naikinimas

Fumigacija

Augalų kenkėjų ir ligų sukėlėjų, patalpų parazitų naikinimas fumigantais.

Kaip apsaugoti savo verslą nuo kenkėjų ir išlikti draugiškiems aplinkai?

Visi mes norime būti “Žali” ir tai ne tik skambus ir madingas žodis, bet tai mūsų ateitis. Daugelis verslų ieško būdų, kaip apsaugoti savo patalpas, bet išlikti draugiškiems aplinkai. Yra daugybė būdų, kaip įgyvendinti aplinkai nekenksmingus kenkėjų valdymo metodus ir nekelti grėsmės aplinkai, maisto saugai ir žmonių sveikatai. Siūlome naudoti ir įdiegti kai kuriuos iš šių ekologiškų metodų:

Barjerai
Plyšių sandarinimas, pastato iš išorės sutvarkymas, tinklelių ant langų montavimas padeda sumažinti/apsunkinti nepageidaujamų kenkėjų patekimą į patalpas.

Švara
Nepageidaujamų kenkėjų kontrolei labai svarbi yra švara. Turi būti pašalinami maisto likučiai, riebalai, šiukšlės, viskas sandariai uždaryta. Taip ženkliai sumažinsite kenkėjų paplitimą tose zonose kur yra maistas (sandėliuojamas, gaminamas, išmetamas ir pan.).

Vabzdžių gaudymo lempos
Lempos naudoja ultravioletinę šviesą, kad pritrauktų skraidančius kenkėjus į netoksišką lipnią gaudyklę, kuri tvirtinasi lempos viduje. Viduje ir prie įėjimų įrenkite lempas, reguliariai keiskite lipnias lenteles, ir lemputes.

Lipnios lentelės
Lipnios lentelės gali sugauti tarakonus ar kitus ropojančius gyvius. Jos dedamos vietose, kurios gali būti patrauklios kenkėjams, pvzd.: sandėliavimo vietose, virtuvėse, san mazguose ir pan. Kaip ir lempos taip ir lentelės padeda stebėti kiekvienoje zonoje aptinkamų kenkėjų skaičių ir rūšį, užterštumą. Taip pat naudojamos lentelės su feromonais, kurių išskiriamos netoksiškos medžiagos privilioja prie lipnių spąstų. Šis būdas iš anksto gali įspėti apie sandėliuojamų produktų kenkėjus ir nedelsiant imtis priemonių.

Gyvagaudžiai spąstai graužikams
Tai automatinė daugkartinio naudojimo mažų graužikų gaudyklė su balanso mechanizmu. Šiuose spąstuose nenaudojami nuodingi jaukai, ir nesukeliama graužiko žūtis. Tinka norint apsaugoti sandėliuojamas daržoves ar vaisius, taip pat avilius nuo graužikų. 

Repelentai
Naudojami išorėje, aplink pastatą, kad per mažesnius plyšius kenkėjai nepatektų į vidų. Repelentai turi atgrasomąjį poveikį ir veikia kaip atbaidymo priemonė. Taip sumažinamas patekimas į vidų ir patalpų užteršimas.

Skaityti plačiau uždaryti

Pavargote nuo kenkėjų?

palikite tai mums.