Fumigacija


Tai procedūra, kurios metu kenkėjai yra naikinami, pašalinami ar paverčiami nevaisingais. Fumigaciją atlieame su aliuminio fosfido ir magnio fosfido gautomis fosfido dujomis, kurios užpildo izuoliuotą erdvę, sunaikina joje vabzdžius, lervas, kiaušinėlius visose jų vystymose stadijose, nepadarydamos žalos pačiam produktui.

Tai vienintelis patikimas būdas susitvarkyti su grūduose ar kituose produktuose esančiais kenkėjais. Tik dujos gali pasiekti kenkėjus atokiausiose slėptuvėse: plyšiuose, tarpuose, sienų įtrūkimuose ir pan. Dujos veikia kenkėjus per jų kvėpavimo organus, todėl visose vystimosi stadijose kenkėjai sunaikinami.

Naikinami: grūdiniai kenkėjai, medienos kenkėjai, taip pat ūkinės paskirties gyvūnų parazitai. Fumiguojant gali būti apruošiami pašarai, žemės ir miško ūkio produktai, jų talpyklos, sandėliai, aruodai, fermos, vagonai, gyvenamieji namai ir kitos patalpos. Atliekama laivų, jūrinių konteinerių, medienos, grūdų, pašaro ir maisto produktų fumigacija.

Fumigacija - labai sudėtingas procedas, reikalaujantis apsaugos priemonių ir žinių. Todėl ją atlikti gali tik licenzijuota profesionalias kenkėjų kontrolės paslaugas teikianti įmonė.
Saugome jūsų verslą ir namus nuo daromos žalos. Mūsų darbuotojai yra licenzijuoti savo srities specialistai. Naudodami proefesionalią įrangą ir medžiagas, operatyviai, kokybiškai ir saugiai atliksime dezinfekcijos paslaugas, net ir sunkiai prieinamose vietose.

Patalpų kenkėjų naikinimas

Partnerystės nauda

monitoringas

Nuolatinis ir nepertraukiamas stebėjimas ir kenkėjų populiacijos kontrolė

konsultacijos

Nuolatinis konsultavimas kenkėjų kontrolės ir aplinkos kenksmingumo pašalinimo klausimais

dokumentų ruošimas

Ruošiame visus reikalingus dokumentus, pildome kenkėjų kontrolės žurnalus

apsauga

Apsaugota produkcija ir patalpos, išsaugota verslo reputacija, užtikrintas darbuotojų ir klientų saugumas.

kokybė

Dirba kvalifikuoti specialistai, naudojamos saugios ir sertifikuotos medžiagos. Patirtis ir komanda užtikrina kokybiškas paslaugas

operatyvumas

Greitai reaguojame į klientų skambučius, užklausas. Mums svarbus operatyvus darbas, kuris leidžia nedelsiant reaguoti į iškilusias problemas

Skaitykite daugiau


Dezinsekcija

Vabzdžių kontrolė, padedanti kovoti su įvairių rūšių vabzdžiais, taikome priemonių kompleksą apimantį profilaktiką, atbaidymą ir naikinimą.


Dezinfekcija

Patalpų dezinfekcija įmonėms, organizacijoms, įstaigoms, privatiems namų ūkiams, norintiems apsisaugoti nuo plintančių virusų (COVID-19).


Deratizacija

Graužikų kontrolė, padedanti kovoti su įvairių rūšių graužikais, taikome priemonių kompleksą apimantį profilaktiką, atbaidymą ir naikinimą.

Pavargote nuo kenkėjų?

palikite tai mums.