Dezinsekcija


Tai priemonių kompleksas apimantis vabzdžių stebėjimą, atbaidymą, naikinimą, naudojant specialius metodus ir priemones. Labiausiai Lietuvoje paplitę vabzdžiai - kenkėjai : tarakonai, musės, vapsvos, skruzdės, utelės, uodai, blakės, blusos, kandys, mašalai, erkės ir kt.


Vabzdžių gausa ir biologijos įvairovė lemia naikinimo metodo - biologinio, mechaninio, fizinio ar cheminio taikymą. Dižiausio efekto pasiekia neapsiribojant vienu iš jų, bet taikant iškart kelis metodus. Profesionalus skraidančių ir ropojančių vabzdžių naikinimas, padeda išlaikyti švarą, reputaciją ir verslo sėkmę, bei darbutoojų ir klientų saugumą. Labai svarbu aptikus pirmuosius kenkėjų požymius, greitai reaguoti ir užkirsti kelią jų litimui. Ilgai delsiant naikinimas tampa ilgu ir sudėtingu procesu.

Saugome jūsų verslą ir namus nuo daromos žalos, diskomforto, atliekame dezinsekcijos paslaugas, kurios padeda kovoti su įvairių rūšių vabzdžiais.

Mūsų darbuotojai yra licenzijuoti savo srities specialistai. Taikydami specializuotą kenkėjų kontrolės planą, gali padėti apsaugoti jūsų namus ir verslą pagal jūsų konkrečius poreikius ir esamą situaciją. Laikomės visų saugumo reikalavimų, dirbame tik su Lietuvoje sertifikuotomis priemonėmis.

Vabzdžių kontrolė ir naikinimas

Partnerystės nauda

monitoringas

Nuolatinis ir nepertraukiamas stebėjimas ir kenkėjų populiacijos kontrolė

konsultacijos

Nuolatinis konsultavimas kenkėjų kontrolės ir aplinkos kenksmingumo pašalinimo klausimais

dokumentų ruošimas

Ruošiame visus reikalingus dokumentus, pildome kenkėjų kontrolės žurnalus

apsauga

Apsaugota produkcija ir patalpos, išsaugota verslo reputacija, užtikrintas darbuotojų ir klientų saugumas.

kokybė

Dirba kvalifikuoti specialistai, naudojamos saugios ir sertifikuotos medžiagos. Patirtis ir komanda užtikrina kokybiškas paslaugas

operatyvumas

Greitai reaguojame į klientų skambučius, užklausas. Mums svarbus operatyvus darbas, kuris leidžia nedelsiant reaguoti į iškilusias problemas

Skaitykite daugiau


Deratizacija

Graužikų kontrolė, padedanti kovoti su įvairių rūšių graužikais, taikome priemonių kompleksą apimantį profilaktiką, atbaidymą ir naikinimą.


Dezinfekcija

Patalpų dezinfekcija įmonėms, organizacijoms, įstaigoms, privatiems namų ūkiams, norintiems apsisaugoti nuo plintančių virusų (COVID-19).


Fumigacija

Tai procedūra, kurios metu augalų kenkėjai, ligų sukėlėjai ar patalpų parazitai yra naikinami, pašalinami ar paverčiami nevaisingais.

Pavargote nuo kenkėjų?

palikite tai mums.