VABZDŽIŲ KONTROLĖ

DEZINSEKCIJA

visoje Lietuvoje

Tai priemonių kompleksas apimantis vabzdžių stebėjimą, atbaidymą, naikinimą, naudojant specialius metodus ir priemones.Taikydami jums pritaikytą kenkėjų kontrolės planą, atsižvelgdami į jūsų poreikius ir esamą situaciją apsaugosime jūsų namus ir verslą nuo nepageidaujamų kenkėjų ištisus metus.

Vabzdžiai

Labiausiai Lietuvoje paplitę vabzdžiai - kenkėjai : tarakonai, musės, širšės ir vapsvos, skruzdės, utelės, uodai, blakės, blusos, kandys, mašalai, erkės, vorai ir kt. Jie užteršia maisto produktus, platina ligas, sukelia alergines reakcijas.

Kontrolė

Vykdome nuolatinę vabzdžių kontrolę, monitoringą, taikome profilaktines priemones, siekiame užkirsti kelią vabzdžių atsiradimui ir patekimui į patalpas. Didžiausio efekto kovojant su įvairių rūšių vabzdžiai pasiekiama taikant iškart kelis metodus.

Apsauga

Profesionali skraidančių, ropojančių vabzdžių kontrolė ir naikinimas, padeda išlaikyti švarą, reputaciją ir verslo sėkmę, bei darbuotojų ir klientų saugumą. Svarbu aptikus pirmuosius kenkėjų požymius, greitai reaguoti ir užkirsti kelią jų plitimui.

NEMOKAMA KONSULTACIJA

Pastebėjote nepageidaujamus kenkėjus? Norite greito ir efektyviaus jų naikinimo / atbaidymo? Turite klausimų?
Kenkėjų kontrolės ekspertai pasiruošę atsakyti į jums rūpimus klausimus ir pasiūlyti efektyviausius sprendimo būdus ir priemones.

vabzdžių kontrolės procesas

Apsauga namų ūkiams ir verslo
objektams nuo vabzdžių visoje Lietuvoje

Ilgametė patirtis sprendžiant kenkėjų problemas užtikrina klientų saugumą ir efektyvius rezultatus. Mūsų paslaugos apjungia patirtį, metodus, priemones ir pažangias technologijas. Jums pritaikytas kenkėjų kontrolės ir naikinimo planas sudarytas taip, kad pašalintų kenkėjus ir jų neliktų ištisus metus.

Inspekcija

Ekspertas atliks kenkėjų kontrolės patikrinimą ir sudarys planą kenkėjams atbaidyti ir naikinti.

Priežiūra 365 dienas

Ištisus metus mūsų ekspertai atliks reguliarius apsilankymus ir taikys priemonių planą.

Garantuota apsauga

Taikomos priemonės, metodai, apsilankymai ir konsultacijos garantuoja ilgalaikę apsaugą.

SERTIFIKATAS   LST EN ISO 14001 : 2015

Naudojame saugias ir draugiškas aplinkai priemones.

VABZDŽIŲ KONTROLĖ IR NAIKINIMAS

namuose

Apsauga namų ūkiams nuo ropojančių ir skraidančių vabzdžių visoje Lietuvoje

SVARBU! 
Jeigu kenkėjus namuose bandote išnaikinti namų sąlygomis, bet rezultatų taip ir nesulaukiate, rekomenduojame mūsų eksperto konsultaciją kenkėjų naikinimo ir atbaidymo klausimais.

Nepageidaujami vabzdžiai gadina jūsų turtą, audinius, baldus, daiktus ,taip padarydami didelius nuostolius bei sukeldami grėsmę jūsų saugumui. Kyla pavojus ir sveikatai, nes perneša pavojingas ligas, užteršia paviršius ir maistą, sukelia alergines reakcijas, trikdo jūsų poilsį tiek namuose tiek lauko zonose. Jeigu pastebėjote, kad jūsų namuose ar kieme apsigyveno kenkėjai, nedelsiant kreipkitės į mūsų kvalifikuotus specialistus, kurie visada pasiruošę jums padėti. 

Rekomenduojame prieš įsigyjant svajonių namus atlikti inspekciją. Kurios metu kvalifikuotas specialistas įvertins jūsų planuojamas įsigyti patalpas. Taip apsisaugosite nuo neplanuotų didelių išlaidų šalinant kenkėjus arba jų padaromus nuostolius.

Rekomenduojame prevenciškai apsisaugoti nuo skraidančių ar ropojančių vabzdžių užkertant kelią patekti į patalpas : sandarinant plyšius, naudojant vabzdžių gaudykles, tinklelius langams, angoms uždengti. Konteinerius lauke visada laikyti uždarytus.

VABZDŽIŲ KONTROLĖ IR NAIKINIMAS

verslo objektuose

Apsauga verslui nuo ropojančių ir skraidančių vabzdžių visoje Lietuvoje

SVARBU! 
Nerandate efektyvių sprendimų naikinti ar atbaidyti nepageidaujamus kenkėjus? Rekomenduojame mūsų eksperto konsultaciją kenkėjų kontrolės klausimais.

Teikiame dezinsekcijos darbus visoje Lietuvoje, užtikriname apsaugą nuo nepageidaujamų kenkėjų gamybos, sandėliavimo, maitinimo, švietimo, medicinos, sveikatos priežiūros, logistikos įmonėse. Teikiame paslaugas viešbučiams, parduotuvėms, ūkininkams ir kitą veiklą vykdantiems verslams, kuriems reikalinga kenkėjų kontrolė, priežiūra ir naikinimas. Mumis pasitiki klientai visoje Lietuvoje ir nepaisant atstumų pasiūlome geriausią kokybę ir apsaugą nuo vabzdžių.

Kvalifikuoti specialistai teikia efektyvias paslaugas, kurios padeda verslo sektoriui kovoti su vabzdžiais ir užtikrinti verslo reputaciją, darbuotojų bei klientų saugumą. Atsižvelgiant į esamą situaciją pasiūlome veiksmingus skraidančių ir ropojančių vabzdžių naikinimo metodus.

Vykdydami dezinsekcijos darbus naudojame tik Lietuvoje sertifikuotus preparatus. Naudojame įvairius prevencijos, profilaktikos, atbaidymo, stebėjimo bei naikinimo metodus, kurie leidžia pasiekti maksimalius rezultatus per trumpą laiką.

ROPOJANČIŲ IR SKRAIDANČIŲ VABZDŽIŲ KONTROLĖ IR NAIKINIMAS

Atliekame sezoninių, skraidančių ir ropojančių vabzdžių naikinimą taikant saugius ir efektyvius metodus.
Turime ilgametę patirtį naikinant įvairių rūšių kenkėjus, tai leidžia užtikrinti saugią aplinką tiek namų ūkiuose tiek verslo sektoriuje. 

tarakonai

blakės

musės

skruzdėlės

uodai

vapsvos

erkės

blusos

VABZDŽIŲ KONTROLĖS PASLAUGŲ KAINA

Sužinoti kainą bei atlikimo terminus visada galite užpildę užklausą. Mūsų ekspertai pasiūlys geriausią kokybės ir kainos santykį.

Skaitykite daugiau


Deratizacija

Graužikų kontrolė, padedanti kovoti su įvairių rūšių graužikais, taikome priemonių kompleksą apimantį profilaktiką, atbaidymą ir naikinimą.


Dezinfekcija

Patalpų dezinfekcija įmonėms, organizacijoms, įstaigoms, privatiems namų ūkiams, norintiems apsisaugoti nuo plintančių virusų (COVID-19).


Fumigacija

Tai procedūra, kurios metu augalų kenkėjai, ligų sukėlėjai ar patalpų parazitai yra naikinami, pašalinami ar paverčiami nevaisingais.