MIKROORGANIZMŲ NAIKINIMAS

DEZINFEKCIJA

visoje Lietuvoje

Tai infekcines ligas sukeliančių patogeninių mikroorganizmų (virusų, bakterijų ir kt.) esančių aplinkoje naikinimas. Dezinfekcijos tikslas yra sunaikinti mikroorganizmus kurie gali pakenkti žmogaus sveikatai. Atliekame profilaktinę bei baigiamąją dezinfekcijas. Dezinfekuojame įtarus ir patvirtinus COVID-19.

Profilaktinė

Atliekama iki infekcinių ligų atsiradimo ir daroma nuolat (net ir nesant susirgimų infekcinėmis ligomis) žmonių susibūrimo vietose (prekybos, visuomeninio maitinimo, ugdymo, gydymo įstaigose, pirtyse, stotyse ir pan.) gyvūlininkystės fermose, gyvūlinės kilmės žaliavų perdirbimo vietose.

Baigiamoji

Daroma židinio t.y. ligos išplitimo ir atsiradimo vietose. Šios paslaugos tikslas - panaikinti graužikų, paukščių, vabzdžių ar kitų kenkėjų paliktas bakterijas ar virusus nuo paviršių ir sunkiai prieinamose vietose. Dezinfekavimas neturi neigiamo poveikio paviršiams ar kitiems objektams.

Apsauga

Profesionalus mikroorganizmų naikinimas, padeda išlaikyti švarą, reputaciją ir verslo sėkmę, bei darbuotojų ir klientų saugumą. Tai greitas ir patikimas būdas apsisaugoti nuo mikroorganizmų, galinčių sukelti įvairias ligas. Užtikrinama apsauga nuo bakterijų, virusų, pelėsio, grybelio, įskaitant ir jų sporas.

NEMOKAMA KONSULTACIJA


Kenkėjų kontrolės ekspertai pasiruošę atsakyti į jums rūpimus klausimus ir pasiūlyti efektyviausius sprendimo būdus ir priemones.

DEZINFEKCIJOS procesas

Apsauga namų ūkiams ir verslo
objektams nuo mikroorganizmų visoje Lietuvoje

Mūsų paslaugos apjungia patirtį, metodus, priemones ir pažangias technologijas. Naudojame žmogui nekenksmingas medžiagas, todėl siūlome kokybiškas, bei jūsų verslo sklandumą užtikrinančias dezinfekcijos paslaugas.

Inspekcija

Ekspertas atliks profesionalią patalpų apžiūrą, mikroorganizmų ir užkrėstumo įvertinimą, pagal esamą situaciją parinks būdus bei veiksmų planą atlikti dezinfekcijos paslaugas jūsų patalpose.

Dezinfekcija

Kruopštus pasiruošimas dezinfekcijos procedūrai, saugios priemonės, sklandus darbų atlikimas, instruktavimas prieš ir po dezinfekcijos darbų atlikimo, tolimesnis stebėjimas ir darbų įvertinimas.

Saugumas

Dezinfekcijos darbai atliekami laikantis saugos ir sveikatos reikalavimų. Užtikrinama apsauga nuo bakterijų, virusų. Panaikinama galimybė užsikrėsti kenkėjų platinamomis ligomis.

SERTIFIKATAS   LST EN ISO 14001 : 2015

Naudojame saugias ir draugiškas aplinkai priemones.

DEZINFEKCIJOS PASLAUGOS

namų ūkiuose ir
verslo objektuose

Atliekame dezinfekcijos darbus namuose, gamybos, sandėliavimo, maitinimo, švietimo, medicinos, sveikatos priežiūros, logistikos įmonėse. Teikiame dezinfekcijos paslaugas viešbučiams, ofisams, parduotuvėms ir kitą veiklą vykdantiems verslams, kuriems reikalingi vienkartiniai, periodiniai dezinfekcijos darbai. Atliekame dezinfekcijos darbus COVID – 19 židiniuose. Mūsų įmone pasitiki klientai visoje Lietuvoje ir nepaisant atstumų pasiūlome greitą aptarnavimą ir kokybiškai atliktą paslaugą.

DEZINFEKCIJOS PASLAUGOS

transporto priemonių
dezinfekcija

Dezinfekcija rekomenduojama pervežimo paslaugas teikiančioms įmonėms, taip pat įmonėms kurios perveža maisto produktus, arba jei transporto priemonėje buvo asmenys turėję sąlytį su kitais, galimai užsikrėtusiais asmenimis. Dezinfekavimas padeda pasiekti sunkiai prieinamas vietas, bei sunaikina bakterijas, virusus. Dezinfekciją atliekame tiek vidaus tiek išorės.

COVID - 19

KORONAVIRUSO KONTROLĖ

Teikiame profesionalias COVID -19 dezinfekcijos paslaugas. Patalpų dezinfekavimas vienas iš efektyviausių priemonių užkirsti kelią tolimesniam COVID -19 plitimui ir sumažina tikimybę užsikrėsti šiuo ar kitais oro lašeliniu būdu sklindančiais virusais. Patalpų dezinfekavimas padeda pasiekti sunkiai prieinamas vietas,  bei užtikrina darbuotojų bei klientų saugumą.

privalumai

Turime ilgametę patirtį dirbant su įvairiais verslo sektoriais visoje Lietuvoje, tai leidžia užtikrinti saugią aplinką tiek namų ūkiuose tiek verslo sektoriuje. Naudojame tik kokybiškus ir sertifikuotus preparatus. Siekiame užkirsti kelią virusams ir bakterijoms, bei užtikrinti jūsų verslo sklandų darbą.

Greitas ir operatyvus reagavimas visoje Lietuvoje per 24val.

Veiksmingas būdas kovoti su koronavirusu ir kitais mikroorganizmais.

Dezinfekciją atlieka kvalifikuoti specialistai, užtikriname saugumą.

Efektyviai naikina virusus ir bakterijas, pašalina infekcinių ligų šaltinius.

DEZINFEKCIJOS PASLAUGŲ KAINA

Sužinoti kainą bei atlikimo terminus visada galite užpildę užklausą. Mūsų ekspertai pasiūlys geriausią kokybės ir kainos santykį.

Skaitykite daugiau


Dezinsekcija

Vabzdžių kontrolė, padedanti kovoti su įvairių rūšių vabzdžiais, taikome priemonių kompleksą apimantį profilaktiką, atbaidymą ir naikinimą.


Deratizacija

Graužikų kontrolė, padedanti kovoti su įvairių rūšių graužikais, taikome priemonių kompleksą apimantį profilaktiką, atbaidymą ir naikinimą


Fumigacija

Tai procedūra, kurios metu augalų kenkėjai, ligų sukėlėjai ar patalpų parazitai yra naikinami, pašalinami ar paverčiami nevaisingais.