Dezinfekcija


Tai infekcines ligas sukeliančių patogeninių mikroorganizmų (virusų, bakterijų ir kt.) esančių aplinkoje naikinimas, Dezinfekcija skirstoma į profilaktinę ir židininę.

Profilaktinė - atliekama iki infekcinių ligų atsiradimo ir daroma nuolat (net ir nesant susirgimų infekcinėmis ligomis) žmonių susibūrimo vieotse (prekybos, visuomeninio maitinumo, ugdymo, gydymo įstaigose, pirtyse, stotyse ir pan.) gyvūlininkystės fermose, gyvūlinės kilmės žaliavų perderbimo vietose.
Židininė - daroma židinio t.y. ligos išplitimo ir atsiradimo vietose. Šios paslaugos tikslas - panaikinti graužikų, paukščių, vabzdžių ar kitų kenkėjų paliktas bakterijas ar virusus nuo paviršių ir sunkiai prieinamose vietose. Ši paslauga neturi neigiamo poveikio paviršiams, plastikui ar kitiems objektams. Ti greitas ir patikimas būdas apsisaugoti nuo mikroorganizmų, galinčių sukelti įvairias ligas. Užtikrinama apsauga nuo bakterijų, virusų, pelėsio, grybelio, įskaitant ir jų sporas.

Koronaviruso kontrolė - padės kovoti su COVID - 19 padariniais. Patalpų dezinfekavimas viena iš efektyviausių priemonių užkirsti kelią tolimesniam COVID -19 plitimui ir sumažina tikimybę užsikrėsti šiuo virusu ar kitais oro lašeliniu būdu sklindantiems virusams. Atliekame dezinfekciją židiniuose ir kilus įtarimams dėl užkrato, mūsų specialistai gali atlikti vienkartinė arba periodines dezinfekcijoas įvairiose jūsų įmonės darbo vietose, suteikdami jūsų darbuotojams, klientams saugumą. Patalpų dezinfekavimas padeda pasiekti sunkiai prieinamas vietas, tokias kai plyšiai, vertikalūs paviršiai, įtrūkimai. Taip pat atliekame ir transporto priemonių pilnas dezinfekcijas (išorės ir vidaus).

Patalpų dezinfekavimas

Partnerystės nauda

monitoringas

Nuolatinis ir nepertraukiamas stebėjimas ir kenkėjų populiacijos kontrolė

konsultacijos

Nuolatinis konsultavimas kenkėjų kontrolės ir aplinkos kenksmingumo pašalinimo klausimais

dokumentų ruošimas

Ruošiame visus reikalingus dokumentus, pildome kenkėjų kontrolės žurnalus

apsauga

Apsaugota produkcija ir patalpos, išsaugota verslo reputacija, užtikrintas darbuotojų ir klientų saugumas.

kokybė

Dirba kvalifikuoti specialistai, naudojamos saugios ir sertifikuotos medžiagos. Patirtis ir komanda užtikrina kokybiškas paslaugas

operatyvumas

Greitai reaguojame į klientų skambučius, užklausas. Mums svarbus operatyvus darbas, kuris leidžia nedelsiant reaguoti į iškilusias problemas

Skaitykite daugiau


Dezinsekcija

Vabzdžių kontrolė, padedanti kovoti su įvairių rūšių vabzdžiais, taikome priemonių kompleksą apimantį profilaktiką, atbaidymą ir naikinimą.


Deratizacija

Graužikų kontrolė, padedanti kovoti su įvairių rūšių graužikais, taikome priemonių kompleksą apimantį profilaktiką, atbaidymą ir naikinimą


Fumigacija

Tai procedūra, kurios metu augalų kenkėjai, ligų sukėlėjai ar patalpų parazitai yra naikinami, pašalinami ar paverčiami nevaisingais.

Pavargote nuo kenkėjų?

palikite tai mums.