GRAUŽIKŲ KONTROLĖ

DERATIZACIJA

visoje Lietuvoje

Tai priemonių kompleksas apimantis graužikų stebėjimą, atbaidymą, naikinimą, naudojant specialius metodus ir priemones.Taikydami jums pritaikytą kenkėjų kontrolės planą, atsižvelgdami į jūsų poreikius ir esamą situaciją apsaugosime jūsų namus ir verslą nuo nepageidaujamų kenkėjų ištisus metus.

Graužikai

Ne tik naikina ar sugadina produktus, bet ir platina užkrėčiamųjų ligų sukėlėjus. Gaužikų kontrolinė turi būti planinė, apimanti patalpas ir teritoriją, net jei jose nevyksta gamyba.

Kontrolė

Vykdome nuolatinę graužikų kontrolę, monitoringą, ieškome židinių ir taikome profilaktines priemones, siekiame užkirsti kelią graužikų atsiradimui ir patekimui į patalpas.

Apsauga

Saugome jūsų verslą ir namus nuo daromos žalos, nes graužikų padaromi nuostoliai yra didžiuliai. Jie ėdrūs ir vislūs, greitai prisitaiko įvairių sąlygų ir sudaro nuolatinę grėsmę sveikatai.

NEMOKAMA KONSULTACIJA

Pastebėjote nepageidaujamus kenkėjus? Norite greito ir efektyviaus jų naikinimo / atbaidymo? Turite klausimų?
Kenkėjų kontrolės ekspertai pasiruošę atsakyti į jums rūpimus klausimus ir pasiūlyti efektyviausius sprendimo būdus ir priemones.

Graužikų kontrolės procesas

Apsauga namų ūkiams ir verslo
objektams nuo žiurkių ir pelių visoje Lietuvoje

Ilgametė patirtis sprendžiant kenkėjų problemas užtikrina klientų saugumą ir efektyvius rezultatus. Mūsų paslaugos apjungia patirtį, metodus, priemones ir pažangias technologijas. Jums pritaikytas kenkėjų kontrolės ir naikinimo planas sudarytas taip, kad pašalintų kenkėjus ir jų neliktų ištisus metus.

Inspekcija

Ekspertas atliks kenkėjų kontrolės patikrinimą ir sudarys planą kenkėjams atbaidyti ir naikinti.

Priežiūra 365 dienas

Ištisus metus mūsų ekspertai atliks reguliarius apsilankymus ir taikys priemonių planą.

Garantuota apsauga

Taikomos priemonės, metodai, apsilankymai ir konsultacijos garantuoja ilgalaikę apsaugą.

SERTIFIKATAS   LST EN ISO 14001 : 2015

Naudojame saugias ir draugiškas aplinkai priemones.

GRAUŽIKŲ KONTROLĖ IR NAIKINIMAS

namuose

Apsauga namų ūkiams nuo žiurkių
ir pelių visoje Lietuvoje

SVARBU! 
Jeigu kenkėjus namuose bandote išnaikinti namų sąlygomis, bet rezultatų taip ir nesulaukiate, rekomenduojame mūsų eksperto konsultaciją kenkėjų naikinimo ir atbaidymo klausimais.

Graužikai gadina jūsų turtą, graužia statybines medžiagas, techniką ir jos laidus, statosi lizdus, taip padarydami didelius nuostolius bei sukeldami grėsmę jūsų saugumui. Kyla pavojus ir sveikatai, nes perneša pavojingas ligas, užteršia paviršius ir maistą. Jeigu pastebėjote, kad jūsų namuose apsigyveno graužikai, nedelsiant kreipkitės į mūsų kvalifikuotus specialistus, kurie visada pasiruošę jums padėti. 

Rekomenduojame prieš įsigyjant svajonių namus atlikti inspekciją. Kurios metu kvalifikuotas specialistas įvertins jūsų planuojamas įsigyti patalpas. Taip apsisaugosite nuo neplanuotų didelių išlaidų šalinant kenkėjus arba jų daromus nuostolius.

Jeigu graužikų nepastebėjote, visada galite prevenciškai apsisaugoti sukuriant bajerus ir taip užkertant kelią patekti į patalpas : sandarinant plyšius, naudojant groteles ar tinklelius angoms uždengti. Konteinerius lauke visada laikyti uždarytus, kieme/rūsyje nelaikyti nereikalingų daiktų.

GRAUŽIKŲ KONTROLĖ IR NAIKINIMAS

verslo objektuose

Apsauga verslui nuo žiurkių
ir pelių visoje Lietuvoje

SVARBU! 
Jeigu nerandate efektyvių sprendimų naikinti ar atbaidyti nepageidaujamus kenkėjus, rekomenduojame mūsų eksperto konsultaciją kenkėjų kontrolės klausimais.

Teikiame deratizacijos darbus visoje Lietuvoje, užtikriname apsaugą nuo nepageidaujamų kenkėjų gamybos, sandėliavimo, maitinimo, švietimo, medicinos, sveikatos priežiūros, logistikos įmonėse. Teikiame paslaugas viešbučiams, parduotuvėms, ūkininkams ir kitokią veiklą vykdantiems verslams, kuriems reikalinga kenkėjų kontrolė, priežiūra ir naikinimas. Mumis pasitiki klientai visoje Lietuvoje ir nepaisant atstumų pasiūlome geriausią kokybę ir apsaugą nuo graužikų.

Kvalifikuoti specialistai teikia efektyvias graužikų kontrolės paslaugas, kurios padeda verslo sektoriui kovoti su graužikais ir užtikrinti verslo reputaciją, darbuotojų bei klientų saugumą. Atsižvelgiant į esamą situaciją pasiūlome veiksmingus žiurkių ir pelių naikinimo metodus.

Vykdydami deratizacijos darbus naudojame tik Lietuvoje sertifikuotus preparatus. Naudojame įvairius prevencijos, profilaktikos, atbaidymo, stebėjimo bei naikinimo metodus, kurie leidžia pasiekti maksimalius rezultatus per trumpą laiką.

Pelės ir žiurkės

Vėstant orams bei mažėjant maisto atsargoms gamtoje, graužikai ieško šiltesnio prieglobsčio ir maisto.

Rudenį sugrįžta į namus, sodybas, rūsius, sandėlius, gamybines patalpas ir t.t. Pragriaužia skyles, statosi lizdus, ir įsikuria šiltam gyvenimui. Kelia pavojų saugumui ir sveikatai. Gadina techniką, laidus, pragriaužia plastikines dėžes, maisto pakuotes, bei perneša ligų sukėlėjus ir užteršia paviršius. Todėl svarbu nedelsiant imtis priemonių graužikų atbaidymui arba naikinimui.

Požymiai, kad yra graužikų:

Ką svarbu žinoti?

GRAUŽIKŲ KONTROLĖS PASLAUGŲ KAINA

Sužinoti kainą bei atlikimo terminus visada galite užpildę užklausą. Mūsų ekspertai pasiūlys geriausią kokybės ir kainos santykį.

Skaitykite daugiau


Dezinsekcija

Vabzdžių kontrolė, padedanti kovoti su įvairių rūšių vabzdžiais, taikome priemonių kompleksą apimantį profilaktiką, atbaidymą ir naikinimą.


Dezinfekcija

Patalpų dezinfekcija įmonėms, organizacijoms, įstaigoms, privatiems namų ūkiams, norintiems apsisaugoti nuo plintančių virusų (COVID-19).


Fumigacija

Tai procedūra, kurios metu augalų kenkėjai, ligų sukėlėjai ar patalpų parazitai yra naikinami, pašalinami ar paverčiami nevaisingais.

INFORMACIJA TURINTIEMS IR PLANUOJANTIEMS KURTI VERSLĄ

Privaloma profilaktinė kenkėjų kontrolė

Gyvūninio ir negyvūninio maisto tvarkymo subjektai

Stacionarios amens sveikatos priežiūros paslaugas teikiančios įmonės

Ikimokyklinio ir bendro ugdymo įstaigos

Vaikų poilsio stovyklos

Laisvės atėmimo vietos, policijos arešinės ir sulaikymo patalpos

Užsieniečių registravimo centrai ir pabėgelių priėmimo punktai

Socialinės globos įstaigos

Gyvūnų laikymo vietos

Pašarų ūkio subjektai

LR registruoti laivai, kurie plaukia į jūrą, išskyrus karinius laivus ir iškylos jachtas

Tarptautiniai oro, jūrų uostai, geležinkelių, autobusų stotys

Kariuomenės daliniai ir pasienio punktai