Apie mus

Kenkėjų kontrolės ekspertai, kuriais galite pasitikėti.

UAB "Utenos Deratizacija" įmonė turinti ilgametę patirtį, teikia efektyvias ir profesionalias kenkėjų kontrolės, naikinimo, aplinkos kenksmingumo pašalinimo klausimais, paslaugas.

Mūsų siekiamumas būti kuo draugiškesniems aplinkai ir vykdyti prevenciją, informuoti, bei konsultuoti, išrinkti tinkamiausią būdą išvengti kenkėjų invazijos aplinkoje. Siekiame mažinti bendrovės veiklos daromą poveikį aplinkai, įgyvendinti ir skatinti taršos prevencijos principus. Bendraujame tik su patikimais, biocidinius preparatus teikiančiais partneriais.
Dirbame su namų ūkiais, maisto gamybos, viešojo maitinimo įstaigomis, prekybos, pramonės įmonėmis, gamyklomis, ūkiais, švietimo įstaigomis
(mokyklos, darželiai), sveikatos priežiūros įstaigomis (ligoninės, poliklinikos, slaugos ir globos namais), įkalinimo įstaigomis, biurais, viešbučiais, sodybomis, logistikos ir transporto įmonėmis.

MŪSŲ VERTYBĖS

Lojalumas

Esame atsidavę savo klientams ir kuriame ilgalaikius santykius, kurie sukuria pasitikėjimą. Mums svarbūs klientų interesai ir gerovė.

Bendradarbiavimas

Sklandi komunikacija, ryšio su partneriais tęstinumas - mūsų prioritetas. Įsigiliname į kiekvieno kliento poreikius ir išlaikome ilgalaikius santykius.

Tvarumas

Mūsų orientyras aplinkosaugos standartas LST EN ISO 1401:2015. Integruodama standarto reikalavimus įmonė nepamiršta to kas svarbiausia.

Patikimumas

Savalaikis įmonės įsipareigojimų vykdymas ir paslaugų kokybė leidžia išlaikyti pasitikėjimą ir užtikrinti patikimumą savo klientams.

Kokybė

Laikomės aukštų standartų , visada keliame aukštesnius siekius gerindami kokybę. Bendradarbiaujame tik patikimais preparatų tiekėjais.

Naujovės

Naujos technologijos, metodai, priemonės ar preparatai tai mūsų variklis. Koja kojon žengiame kartu ir siekiame maksimalių rezultatų savo srityje.

 LST EN ISO 14001 : 2015

Sertifikatas

Įmonėje įdiegta aplinkos apsaugos vadybos sistema, pagal sertifikatą
LST EN ISO 14001 : 2015. Integruodama standarto reikalavimus, įmonė
 prisideda prie darnaus vystymosi.

mažinaME potencialų neigiamą aplinkos poveikį

apsaugome aplinką, užkirsdama kelią (arba ženkliai sumažindama riziką)
neigiamiems poveikiams aplinkai.

didiname aplinkos apsaugos veiksmingumą valdant
savo procesus;

ugdome darbuotojus aplinkos apsaugos srityje.

skatiname bendrą aplinkosaugos etiketą

efektyviau naudojame gamtinius resursus.

NAMŲ ŪKIAMS IR VERSLUI

Daugiau nei 20 metų patirtis sprendžiant kenkėjų problemas

Atliekame kenkėjų kontrolę, monitoringą, graužikų atbaidymą ir naikinimą, ropojančių ir skraidančių vabzdžių stebėjimą ir naikinimą, dezinfekciją (profilaktinę ir baigtinę esant židiniui, COVID -19 dezinfekciją, fumigaciją, vienkartinius darbus namų ūkiuose ir verslo objektuose, konsultuojame kenkėjų naikinimo klausimais.

Skaitykite daugiau


Deratizacija

Graužikų kontrolė, padedanti kovoti su įvairių rūšių graužikais.


Dezinsekcija

Vabzdžių kontrolė, padedanti kovoti su įvairių rūšių vabzdžiais.


Dezinfekcija

Patalpų dezinfekcija apsaugai nuo plintančių virusų (COVID-19).


Fumigacija

Augalų kenkėjų, ligų sukėlėjų ar patalpų parazitų naikinimas.

Pavargote nuo kenkėjų?

palikite tai mums.