I. Graužikai

Visi pažįstame šalia mūsų gyvenančius šiuos kenkėjus, tačiau ne visi žinome, kad jie perneša šias ligas :

  • 1.Bruceliozė
  • 2.Leptospirozė
  • 3.Dizenterija
  • 4.Toksaplozmonė
  • 5.Trichineliozė
  • 6.Salmoneliozė

Skambinkite padėsime išnaikinti šiuos kenkėjus, patarsime kokias priemones naudoti, kad šie kenkėjai nedrumstu Jums ramybės ir nepadarytų nenorimų nuostolių.

 

II. Skraidantys, ropojantys kenkėjai

Musės

Jos skirstomos į kambarines, namines, piktmuses. Turime piuikių preparatų, padėsime apsisaugoti nuo šių įkyrių kenkėjų. 

Tarakonai

Tarakonai. Būna rudieji, juodieji ir amerikiniai. Rečiau pasitaiko Lietuvoje amerikinis tarakonas. Turime puikių preparatų, galime padėti juos išnaikinti.

Uodai

Įkyrus kenkėjas kuris drumsčia ne tik miegą, bet ir gadina nuotaiką. Uodai veisiasi stovinčiame arba lėtai tekančiame vandenyje. Minta uodai šiltakraujų gyvūnų krauju. Galime padėti juos išnaikinti. 

Blusos

Nežiūrint į tai, kad visuomenė pažengė sparčiai švaros atžvilgiu, blusos kaip nekeista mūsų visuomenėje taip ir liko neišnykusios. Blusos platina marą, žiurkių dėmėtąją šiltinę, kačių įdrėskimo ligą. Kasmet registruojama apie 3 tūkstančius maro atvejų. Blusų platinamomis ligomis dažniausiai serga vaikai.

Skruzdėlės

Būna kelių rūšių: faraoninės, juodosios, rudosios.  

Blakės

Nebesinori patikėti, kad šie kenkėjai, kurie atrodo dėl išsivysčiusios chemijos pramonės turėtu būti išnykę, vis dar gyvena šalia mūsų. Būtina atkreipti dėmesį į požymius kurie atsiranda po blakės įkandimo. Tai bėrimas, niežėjimas, tinimas, dažnai pasireiškia alerginė reakcija. Galime padėti juos išnaikinti.

Vapsvos

Kenkėjas kuris gali savo įgėlimu sukelti organizmo šoką. Galime padėti jas išnaikinti. 

Erkės

Daugumai erkių reikalingas kitas gyvas padaras, šiuo atveju gyvūnas arba žmogus, kurio krauju erkė maitinasi. Erkės gali užkrėsti sunkiomis ligomis: erkiniu encefalitu, Laimo liga, anaplazmoze, babezioze, erkine dėmėtąja šiltine, Marselio karštlige, tuliaremija bei kitomis. Padedame išnaikinti šiuos kenkėjus.

FUMIGACIJA

Grūdų ir kitų produktų kenkėjų (milčių, grūdinukų, erkių, ugniukų, kandžių) naikinimas. Grūdinių kenkėjų naikinimas. Medienos bei grudų konteineriuose esančių kenkėjų naikinimas.

SANDĖLIŲ DEZINFEKCIJA