Fumigacija

VISOJE LIETUVOJE

Fumigacija – tai procedūra, kurios metu kenkėjai yra naikinami, pašalinami ar paverčiami nevaisingais. Fumigaciją atliekame iš aliuminio fosfido ir magnio fosfido gautomis fosfido dujomis, kurios užpildo iziliuotą erdvę, sunaikina joje vabzdžius, lervas, kiaušinėlius visose jų vystymosi stadijose nepadarydamos žalos pačiam produktui.
Tai vienintelis patikimas būdas susitvarkyti su grūduose, ar kituose produktuose esančiais kenkėjais. Tik dujos gali pasiekti kenkėjus atokiausiose slėptuvėse: plyšiuose, tarpuose, sienų įtrūkimuose ir pan. Dujos veikia kenkėjus per jų kvėpavimo organus, todėl visose vystimosi stadijose kenkėjai sunaikinami.
Naikinami: grūdiniai kenkėjai, medienos kenkėjai, taip pat ūkinės paskirties gyvūnų parazitai. Fumiguojant gali būti apruošiami pašarai, žemės ir miško ūkio produktai, jų talpyklos, sandėliai, aruodai, fermos, vagonai, gyvenamieji namai ir kitos patalpos. Atliekama laivų, jūrinių konteinerių, medienos, grūdų, pašaro ir maisto produktų fumigacija.
Fumigacija – labai sudėtingas ir specializuotas procesas, reikalaujantis apsaugos priemonių ir žinių. Todėl ją gali atlikti tik specializuota licenzijuota profesionalias kenkėjų kontrolės paslaugas teikianti įmonė.

Partnerystės nauda

REIKALINGA PAGALBA?

Kvalifikuoti specialistai pasiruošę atsakyti į klausimus

nemokama pirminė konsultacija