Dezinfekcija

VISOJE LIETUVOJE

Infekcines ligas sukeliančių patogeninių mikroorganizmų (virusų, bakterijų ir kt.), esančių aplinkoje, naikinimas. Dezinfekcija skirstoma į profilaktinę ir židininę.
Profilaktinę – kuri atliekama iki infekcinių ligų atsiradimo ir daroma nuolat. (net ir nesant susirgimų infekcinėmis ligomis) žmonių susibūrimo vietose (prekybos, visuomeninio maitinimo, mokymo, gydymo įstaigose, pirtyse, stotyse ir pan.) gyvulininkystės fermose, gyvūlinės kilmės žaliavų perdirbimo vietose ir kt.
Židininė – daroma židinio, t.y. ligos išplitimo ir atsiradimo vietoje.
Šios paslaugos tikslas – panaikinti graužikų, paukščių, vabzdžių ar kitų kenkėjų paliktas bakterijas ar virusus.
Ši paslauga neturi neigiamo poveikio maistui, dažytiems paviršiams, audiniams, plastikui ar kitiems objektams. Tai yra greitas ir patikimas būdas apsisaugoti nuo mikroorganizmų, galinčių sukelti įvairias ligas. Užtikrinama apsauga nuo bakterijų, virusų, pelėsio, grybelio, įskaitant jų sporas.
Koronaviruso kontrolė – padės kovoti su koronaviruso ( COVID – 19 ) padariniais. Atliekame dezinfekciją patvirtinus Covid-19 (židiniuose). Kilus įtarimams dėl koronaviruso užkrato, mūsų specialistai gali atlikti vienkartinę arba periodines dezinfekcijas įvairiose Jūsų įmonės darbo vietose, suteikdami Jūsų darbuotojams, klientams saugumą. Taip pat atliksime Jūsų transporto priemonės pilną dezinfekciją (tiek išorės, tiek ir vidaus).

 

Partnerystės nauda

REIKALINGA PAGALBA?

Kvalifikuoti specialistai pasiruošę atsakyti į klausimus

nemokama pirminė konsultacija