Deratizacija


Tai priemonių kompleksas apimantis graužikų stebėjimą, atbaidymą, naikinimą, naudojant specialius metodus ir priemones. Graužikai ne tik naikina ar sugadina produktus, bet ir platina užkrėčiamųjų ligų sukelėjus. Graužikų kontrolė turi būti planinė, apimanti visas patalpas ir teritoriją, net jei jose nevyksta gamyba.

Taikoma aktyvioji ir pasyvioji kontrolinės sistemos:

Aktyvioji graužikų kontrolės sistema - tai įvairūs metodai ir priemonės siekiant juos išnaikinti.
Pasyvioji graužikų kontrolės sistema - vykdome nuolatinę graužikų kontrolę, nuolat stebime, ieškome židinių taikome profilaktines ir monitoringo priemones, siekiame užkirsti kelią graužikų atsiradimui ir patekimui į patalpas.

Saugome jūsų verslą ir namus nuo daromos žalos, nes graužikų padaromi nuostoliai yra didžiuliai. Graužikai yra ėdrūs ir vislūs, jie greit prisitaiko prie įvairių sąlygų ir sudaro nuolatinę grėsmę saugyklose laikomiems produktams.Dažniausiai graužikai į šiltesnes vietas patraukia rudenį.

Mūsų darbuotojai yra licenzijuoti savo srities specialistai. Taikydami specializuotą kenkėjų kontrolės planą, gali padėti apsaugoti jūsų namus ir verslą pagal jūsų konkrečius poreikius ir esamą situaciją. Laikomės visų saugumo reikalavimų, dirbame tik su Lietuvoje sertifikuotomis priemonėmis.

Graužikų kontrolė ir naikinimas

Partnerystės nauda

monitoringas

Nuolatinis ir nepertraukiamas stebėjimas ir kenkėjų populiacijos kontrolė

konsultacijos

Nuolatinis konsultavimas kenkėjų kontrolės ir aplinkos kenksmingumo pašalinimo klausimais

dokumentų ruošimas

Ruošiame visus reikalingus dokumentus, pildome kenkėjų kontrolės žurnalus

apsauga

Apsaugota produkcija ir patalpos, išsaugota verslo reputacija, užtikrintas darbuotojų ir klientų saugumas.

kokybė

Dirba kvalifikuoti specialistai, naudojamos saugios ir sertifikuotos medžiagos. Patirtis ir komanda užtikrina kokybiškas paslaugas

operatyvumas

Greitai reaguojame į klientų skambučius, užklausas. Mums svarbus operatyvus darbas, kuris leidžia nedelsiant reaguoti į iškilusias problemas

Skaitykite daugiau


Dezinsekcija

Vabzdžių kontrolė, padedanti kovoti su įvairių rūšių vabzdžiais, taikome priemonių kompleksą apimantį profilaktiką, atbaidymą ir naikinimą.


Dezinfekcija

Patalpų dezinfekcija įmonėms, organizacijoms, įstaigoms, privatiems namų ūkiams, norintiems apsisaugoti nuo plintančių virusų (COVID-19).


Fumigacija

Tai procedūra, kurios metu augalų kenkėjai, ligų sukėlėjai ar patalpų parazitai yra naikinami, pašalinami ar paverčiami nevaisingais.

Pavargote nuo kenkėjų?

palikite tai mums.